Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia SKLADOVE-OKNA.sk - Trojkrídlové plastové okno so stĺpikom PREMIUM - 2360 x 1540 mm, barva biela

Popis produktu

Trojkrídlové plastové okno PREMIUM 231, veľkosti 2360 x 1540 cm, farba bílá, so stredovým stĺpikom a štulpom. Po otvorení všetkých 3 krídel, bude v okne jeden rozdeľujúci stĺpik a zvyšné dve krídla budú so štulpom. Trojkrídlové okno môžeme vyrobiť aj s 2 stĺpikmi – odporúčame pri oknách väčších rozmerov. V štandarde bývajú dve krídla iba otváravé a jedno otváravo - sklopné. Za príplatok (rádovo niekoľko eur) je možné doobjednať funkciu ventilácie aj do zvyšných troch krídel. U otváravo - sklopných krídel je vždy v štandarde aj mikrovetranie (štrbinové vetranie). Vďaka 6-komorovému systému z prvoplastu a dvom vkladaným dorazovým tesneniam EPDM (ethylen-propalen-dien-polymer) ušetríte na energiách. Štandardne pokované izolačné dvojsklo 4/16/4 s koeficientom prestupu Ug=1.0/1.1 W/m2K s tepelným prestupom celým oknom Uw=1.2W/m2K. Úspory na energiách minimalizujete ešte viac pri využití trojskla, ktoré ponúkame pri oknách vytvorených vlastným návrhom. S vylepšeným medzisklenným rámikom minimalizujete výskyt rosenia. Bezpečnostné kovanie E výrazne znižuje riziko vlámania. Navyše, uchránia vaše okno aj dva bezpečnostné protiplechy. Teraz v modernom zaoblenom dizajne.

Parametry produktu

Súhrn

Materiál okna ? plastové opraviť
Dekor okna ? biele opraviť
Šírka 236 cm opraviť
Výška 154 cm opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.